Już w najbliższą sobotę widzimy się podczas drugiej edycji Gravela Beskidzkiego. Naszą bazą będzie Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Radocynie.

Chcemy Wam przekazać kilka ważnych informacji, aby w dniu zawodów wam i nam działało się łatwiej:

– Zawody odbędą się 8 lipca (sobota). Biuro zawodów będzie otwarte od 8:00 do 10:00, a start nastąpi o 10:30.

– Zachęcamy Was do zapisywania się przez panel zapisów do czwartku do godziny 21:00. Późniejsze zapisy i opłaty będą możliwe tylko w biurze zawodów z małym wyjątkiem:
będzie możliwość odbioru pakietu i dokonania opłaty w Sklepie Rowerowym Ostre Koło w Gorlicach w piątek od 10:00 do 14:00.

– W pakiecie znajdziecie: numer startowy na kierownicę, krem od Chamois Butt’r, bidon „gravelowy”, mapę Rowerowej Radocyny, bloczek na jedzenie.

– Dojazd do Radocyny najlepiej zaplanować od strony Zdyni (od zachodu) lub Wyszowatki (od wschodu). Droga od Krzywej (od północy) jest w najgorszym stanie. Dokładny opis dojazdu znajdziecie TUTAJ. Parking znajduje się tuż przy Ośrodku w Radocynie.

AKTUALIZACJA TRASY 5 LIPCA! Prosimy raz jeszcze pobrać plik! Długoś trasy 83,5km!
– Prosimy o pobranie na wasze urządzenia nawigacyjne pliku GPX z trasą zawodów (trasa w Garmin Connect). Na trasie oznaczone przez nas zostaną tylko kluczowe skręty, ale nie cała trasa!

– Bufet na trasie będzie znajdował się na 48 km trasy (woda, banany, batony) po zjeździe z Przełęczy Owczarskiej. Na trasie znajduje się także punkt kontrolny, którego ominięcie będzie wiązało się z NIEsklasyfikowaniem danej osoby w wynikach końcowych. Na punkcie kontrolnym każdy z zawodników dostanie opaskę sylikonową na rękę, która będzie również dla nas informacją o przejechaniu przez was całej trasy.
Na 74 km znajduje się sklep spożywczych z którego można skorzystać jeśli już totalnie was odetnie:)

– Podczas wyścigu jesteście zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego. Będziemy się starali zabezpieczyć trasę przed wyjechania pojazdów z dróg bocznych, ale pamiętajcie że zawody odbywają się w ruchu otwartym.

– Po zawodach posiłek wydawany będzie w Ośrodku, w zamian za bloczek z pakietu startowego.

– 16:00 – 16:15 Dekoracja

– NUMER ALARMOWY ważny podczas zawodów: 502 629 213

Dziękujemy za przeczytanie do końca i w sobotę wspólnie z wami ogarniemy ten temat:)

Organizatorzy

Pin It on Pinterest