Już w sobotę widzimy się podczas premierowej edycji Gravela Beskidzkiego. Cała trasa będzie poprowadzona na trasach w Nadleśnictwie Gorlice, a naszą bazą będzie Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Radocynie.

Chcemy wam przekazać kilka ważnych informacji, aby w dniu zawodów wam i nam działało się łatwiej:

– Zawody odbędą się 9 lipca (sobota). Biuro zawodów będzie otwarte od 8:30 do 10:30, a start nastąpi o 11:00.
– Zachęcamy was do zapisywania się przez panel Timedo do czwartku do godziny 20:00. Późniejsze zapisy i opłaty będą możliwe tylko w biurze zawodów z małym wyjątkiem:
Będzie możliwość odbioru pakietu i dokonania opłaty w Sklepie Rowerowym Ostre Koło w Gorlicach w piątek od 10:00 do 15:00.
– W pakiecie znajdziecie: numer startowy na kierownicę, numer z agrafkami przypinany na koszulkę z tył (do zwrotu), kilka słów odprawy przedstartowej, krem od Chamois Butt’r oraz skarpety wydane przez firmę Atout z okazji pierwszej edycji naszych zawodów.
Parking znajduje się tuż przy Ośrodku w Radocynie, nasi ludzie pokierują was w odpowiednie miejsce.
Bufet główny na trasie będzie znajdował się przy Wodospadach w Dragaszowie na 46km trasy (izotonik, woda, banany, batony), oraz punkt z wodą na 8 i 32km w Krzywej w Centrum Narciarstwa Biegowego (dostępne WC). Na trasie znajduje się także punkt kontrolny, którego ominięcie będzie wiązało się z nie klasyfikowaniem danej osoby w wynikach końcowych.
– Podczas wyścigu jesteście zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego. Będziemy się starali zabezpieczyć trasę przed wyjechania pojazdów z dróg bocznych, pól, terenów leśnych czy pojedynczych zabudowań, ale pamiętajcie że zawody odbywają się w ruchu otwartym.
– Po zawodach posiłek wydawany będzie w Ośrodku, w zamian za numer z koszulki.
– 16:00 – 16:15 Dekoracja
NUMER ALARMOWY ważny podczas zawodów: 502 629 213

Dziękujemy za przeczytanie do końca i w sobotę wspólnie z wami ogarniemy ten temat:)

Organizatorzy

 

Pin It on Pinterest