Już w najbliższą sobotę widzimy się podczas trzeciej edycji Gravela Beskidzkiego. Naszą bazą będzie Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Radocynie.
Chcemy Wam przekazać kilka ważnych informacji, aby w dniu zawodów wam i nam działało się łatwiej:

– Zawody odbędą się 6 lipca (sobota). Biuro zawodów będzie otwarte od 8:00 do 9:30, a start nastąpi o 10:00 (+/- 10min.)
– Zachęcamy Was do zapisywania się przez panel zapisów do czwartku do godziny 20:00. Późniejsze zapisy i opłaty będą możliwe tylko w biurze zawodów.

Odbiór pakietów startowych:

– Dojazd do Radocyny najlepiej zaplanować od strony Zdyni (od zachodu) lub Wyszowatki (od wschodu) lub drogą od Krzywej (od północy). Każda z tych dróg jest po naprawie więc w porównaniu do tamtego roku wygląda to super komfortowo. Dokładny opis dojazdu znajdziecie TUTAJ. Parking znajduje się tuż przy Ośrodku w Radocynie: dwa nowe parkingi po dwóch stronach drogi przed Ośrodkiem.

– Przy biurze zawodów nasza młoda ekipa będzie sprzedawać w naprawdę dobrych cenach żele SIS (pakiet 2 żeli w cenie 10zł) oraz coś na słodko do kawy, warto się dorzucić dzieciakom do wakacji:)

– Prosimy o pobranie na wasze urządzenia nawigacyjne pliku GPX z trasą zawodów (trasa w Garmin Connect lub STRAVA). Na trasie oznaczone przez nas zostaną tylko kluczowe skręty, ale nie cała trasa!

Ważne punkty na trasie:

  • pierwsza runda liczy 20 km i na jej końcu przejeżdżacie przez linie startu/mety. Warto przygotować sobie przy mecie bidony, dętki itp. w razie defektu na pierwszej szybkiej rundzie.
  • na 37 km na szybkim zjeździe pojawił się duży uskok drogi, oznaczymy to miejsce taśmami i przygotujemy zwężenie trasy.
  • bufet na trasie będzie znajdował się na 48 km trasy (woda, banany, batony, bidon z izotonikiem SIS dla każdego) po zjeździe z Przełęczy Owczarskiej.
  • na trasie znajduje się także punkt kontrolny, którego ominięcie będzie wiązało się z NIEsklasyfikowaniem danej osoby w wynikach końcowych.
  • na 75 km znajduje się sklep spożywczych z którego można skorzystać jeśli już totalnie was odetnie:)

– Podczas wyścigu jesteście zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego. Będziemy się starali zabezpieczyć trasę przed wyjechania pojazdów z dróg bocznych, ale pamiętajcie że zawody odbywają się w ruchu otwartym.

– Po zawodach posiłek wydawany będzie w Ośrodku, w zamian za bloczek z pakietu startowego.

– 15:30 – 16:00 Dekoracja

– NUMER ALARMOWY ważny podczas zawodów: 502 629 213

Dziękujemy za przeczytanie do końca i w sobotę wspólnie z wami ogarniemy ten temat:)

Organizatorzy

Pin It on Pinterest